График поправителна сесия 2016/2017 г.

ВИСШ  ИСЛЯМСКИ  ИНСТИТУТ-СОФИЯ

График за провеждане на поправителна изпитна сесия на учебната 2016-2017 г.

в периода  от  03.07.2017   до   07.07.2017 г. включително

 

ПЪРВИ  КУРС

1.История на Исляма I                              03.07.2017 г.   Айдън Юмеров                        09:00 ч.

2.Религозно пеене                                     04.07.2017 г.   Ахмед Хасанов                         09:00 ч.

3.Коран-и Керим II                             05.07.2017 г.   Д-р Кадир Мухаммед                      09:00 ч.

4.Арабски език II                                           06.07.2017 г.   Д-р Сефер Хасанов                09:00 ч.

5.Ислямско вероучение I                               07.07.2017 г.   Айдън Юмеров                   09:00 ч.

6.Турски език II                              07.07.2017 г.   Д-р Е.Байрактарова и Р.Мехмедов   11:00 ч.

ВТОРИ  КУРС

1.История на тефсира                                 03.07.2017 г.   Д-р Ариф Абдулах                 09:00 ч.

2.Усул-ю фъкъх                                             03.07.2017 г.   Д-р Ариф Абдулах                 11:00 ч.

3.Османо-турски език II                                04.07.2017 г    Д-р Емине Байрактарова       09:00 ч. *

4.Риторика                                                      04.07.2017 г.   Ахмед Хасанов                         11:00 ч.

5.Ислямо-турска литература                     05.07.2017 г.   Д-р Емине Байрактарова       09:00 ч.

6.Коран-и Керим IV                                       05.07.2017 г.   Д-р Акиф ТОПУЗ                      11:00 ч.

7.История на хадиса                                      06.07.2017 г.   Селиме  Хасанова                  09:00 ч.

8.Арабски език II                                            06.07.2017 г.   Д-р Сефер Хасанов                  11:00 ч.

9.Обща психология                                        07.07.2017 г.   Проф.д-р Стойко Иванов       09:00 ч.

ТРЕТИ  КУРС

1.Хоспетиране                                             03.07.2017 г.       Гл.ас.Цветанка Динчева        09:00 ч.

2.Рамазански стаж                                      03.07.2017 г.       Комисия                                    11:00 ч.

3.Ислямско право II                                      04.07.2017 г.      Д-р Мустафа Хаджи               09:00 ч.

4.Педагогическа психология                      04.07.2017 г.     Проф.д-р Стойко Иванов      11:00 ч.

5.Тефсир II                                                   05.07.2017 г.       Д-р Сефер Хасанов                    09:00 ч.

6.Обща философия                           05.07.2017 г.       Д-р Кадир Мухаммед                        11:00 ч.

7.Хадис II                                                   06.07.2017 г.        Селиме  Хасанова                        09:00 ч.

8.Ислямска етика                                  06.07.2017 г.        Д-р Кадир Мухаммед                    11:00 ч.

9.Английски език II                                       07.07.2017 г.       Емине Сечкина                      09:00 ч.

10.Османска дипл.и палеография              07.07.2017 г.        Доц.Стефан Андреев          11:00 ч.

ЧЕТВЪРТИ  КУРС

1.Конституц. право и човеш. права               03.07.2017 г.    Д-р Наталия Киселова      09:00 ч.

2.Социология на религията                      03.07.2017 г.      Доц.д-р Мария Серафимова  11:00 ч.

3.Логика                                                           04.07.2017 г.                Д-р Кадир Мухаммед   09:00 ч.

4.Нова ист.на мюсюлманските страни         04.07.2017 г.      Айдън Юмеров                  11:00 ч.

5.Съврем.ислямски проблеми и фетви         05.07.2017 г.     Айдън Юмеров                 09:00 ч.

6.Методика на религиозното обучение        06.07.2017 г.     Бирали Мюмюн                09:00 ч.